SI nji çikë e zakonshme, Rita Ora fotografohet udhëve të New York

Rita Ora asht fotografue në rrugët e New York si nji çikë e thjeshtë.

Me nji fanellë të bardhë, farmerka dhe makijazh minimal, 25-vjeçarja me origjinë nga Kosova shfaqet rrezatuese.

Ajo u asht përgjigjë pozitivisht kërkesave të fanseve për me ba selfie, tue u shfaqë e buzëqeshun.

327

Shperndaje në: