S’ka dyshim, kjo asht sfilata ma seksi n’planet! (foto +18)

Asht ajo kohë e vitit kur bota mban frymën mbasi parakalojnë “engjujt”.

Bahet fjalë për sfilatën ma të pritun në botë, ata të ‘Victoria’s Secret’.

Supermodelet ma të njohuna në botë sfilojnë përpara nji audience prej milionash.

Gigi dhe Bella Hadid, Kendall Jenner, Alessandra Ambrosio, Irina Shayk, Adriana Lima, etj, dhuruen nji shfaqje spektakolare.

Këtë herë jeleket e shtrejta i mbante Jasmine Tookes.

Jelekat prej smeraldi dhe diamanti kushtojnë 2.4 milionë dollarë.

Nderkohë pati raportime se Irina Shayk asht shtatzanë me aktorin Bradley Cooper.

Sfilata u mbajt në ‘Grand Palais’ në Paris.

 

1-sfilata

 

2-sfilata

 

4-sfilata

 

5-sfilata

 

6-sfilata

 

7-sfilata

 

9-silata