S’ka si kjo çikë, shihni pozat e zjarrta (foto/video +18)

Nita Kuzmina asht nji bukuroshe që vjen nga Rusia.

Ajo asht e lindun me 10 Nandor 1990.

Asaj i pëlqen bota e modelimit, ndërsa thotë se asht shumë profesionale dhe komunikuese, gja që e ka ndihmue në karrierë.

Shperndaje në: