Skandal: Dalin pamjet cullak të grues së Donald Trump (+18)

“Donald Trump mendon se grueja e tij ka me qenë nji Zojë e Parë model – dhe ja ku asth prova”.

Ky asht rreshti i parë i artikullit të “New York Post” të titulluem “Melanie Trump ashtu siç nuk e keni pa asnjiherë”, ku janë publikue foto të zojës Trump të bame për “Max Magazine” në Kallnorin e vitit 1996.

Melania që dikur mbiemrin e kishte Knauss, kishte pozue për revisten franceze “Max Magazine”, revistë kjo që blihej kryesisht nga burrat, shkruen “New York Post”.

gagaga melania-2 melania-3 trump2 trump3

Shperndaje në: