Sportistja ma seksi në Rio 2016

Amber Hill asht qitësja profesioniste që ka me përfaqësue Britaninë e Madhe në Lojnat Olimpike që kanë me u zhvillue në Rio De Janeiro nga 5 Gushti.

Ajo asht shumë seksi dhe fansat në rrjetet sociale që sportistja ka, janë të shumë.

British+Medallists+Amber+Hill+Brinn+Bevan+FORVgFItR0Tl

Amber Jo Hill - Team GB Shooting Team

Shperndaje në: