Studimi shokant: Shumica e femnave duen që mashkujt me ba këtë gja në krevet! (foto +18)

Gratë kanë vendosë me i zbulue fantazitë e tyne seksuale në nji studim të ri.

Ato kanë tregue se çka ju pëlqen që me ba mashkujt në dhomën e gjumit.

Simbas studimit të kryem nga Lovehoney, shumica e çikave pëlqejnë bondazhin.

75 përqind e femnave thojnë se kanë provue të lidhen gjatë seksit dhe 70 përqind thojnë se kishin me dashtë që partneri ta provonte ma shpesh.

Kjo nuk asht hera e parë që studimet zbulojnë fantazitë ma të errëta seksuale.

Mbas mbrami nji studim në “The Journal of Sex Research” zbuloi se gjysa e njerëzve kanë fantazi seksuale devijante.

Për ma shumë, nji e treta kanë veprue simbas dëshirës së tyne të paktën njiherë.

Shperndaje në: