Tendenca e fundit: Keni m’u befasue ku po vendosin tash botoks! (foto +18)

Pikërisht kur kishim mendue se vendosja e botoksit në vaginë ishte nji tendencë ekstreme, qe ku vjen diçka tjetër.

Portali i njohun, Vice, raporton se gjithmonë e ma shumë femna e mashkuj po i drejtohen ekspertëve për me ba botoks në anus.

Simbas portalit, ata që kanë ba seks anal, shkojnë te mjekët për me përmisue anusin.

Dr. Evan Goldstein thotë se ofron botoks anal, që e ban ma të lehtë për anusin me pranue nji penis të madh ose një lodër seksi.

Kurse Brian Moylan thotë se ka disa praktika që përdoren, disa duen me ngushtue anusin, të tjerë me lirue.

Ai thotë se bajnë pastrim të plotë të anusit.

Të tjerë kërkojnë nji zbardhim të pjesës rreth vrimës.

Biznisi asht në lulëzim dhe mjekët thonë se këto praktika kanë nis pesë jet ma parë.

 

Shperndaje në: