Thaçi e Nikolic me veshje të njajta!

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, dhe homologu i tij serb, Tomislav Nikolic, janë pa të veshun njajtë në Sofia, në kuadër të Samitit të SEECP’s.

Kostum ngjyrë të kaltërt të errët dhe kravata ngjyrë vjollcë ishin zgjedhjet identike që kishin vendosë me veshë Presidenti i Kosovës dhe ai i Serbisë.

Kjo rastësi e çuditshme nuk ka pshtue pa u vbue re, dhe fotografia e dy liderëve asht ba shpejt hit në rrjetet sociale.

Shperndaje në: