Top 10: Këto janë shtetet me çikat ma të bukura në botë (foto)

Nuk asht gabim kur thuhet se çikat i përkasin gjinisë ma të bukur që egziston.

Në tanësi ato janë shumë të mençuna, posedojnë vlera të ndryshme dhe padyshim se dinë qysh me i ba të tjerët të lumtun, në veçanti mashkujt.

10. Filipinet

Liza-Soberano-Philippines-Beauty

9. Britania

Helen-Flanagan-most-beautiful-British-woman

8. SHBA

Eugenie-Bouchard-Canadian-Beauty

7. Holanda

Doutzen-Kroes-Most-Beautiful-Dutch-Woman

6. Italia

Most-Beautiful-Italian-Cristina-Chiabotto

5. Venezuela

Norelys-Rodriguez-Venezuelan-Beauty

4. Rusia

Hottest-Russian-Girl-Irina-Shayk

3. Ukraina

Beautiful-Ukrainian-Women-Ani-Lorak

2. Brazili

Adriana-Lima-Most-Beautiful-Brazil-women

  1. Turqia

Meryem-Uzerli-Sexiest-Turkish-Woman