Tragjedia nuk e ndali me u dokë seksi prapë!

Ata kishin shkue për me u argëtue në nji prej parqeve të lojnave ma të mëdha në Britani.

Por, derisa ishin në trenin e shpejtë, ndodhi e pamendueshmja.

Vagoni i saj përplaset me nji tjetër dhe skena që pasoi ishte si e nji filmi horror.

15 persona u plagosën në parkun Alton Towers.

Mes tyne edhe Vicky Balch, e cila për fat mbijetoi, por humbi kambën e djathtë.

Nji vit ma vonë, ajo doket se ka arritë të gjejë forcë për me tejkalue ngjarjen e randë.

Bile, bukuroshja 21-vjeçare ka pozue me të mbrendshme, në nji set kaq seksi.

1-221 2-215 3-218 4-213 5-211 7-202

Shperndaje në: