Trup ma seksi, zor me pa (foto +18)

Chantelle Connelly ka paralajmërue se ka me lanë emisionin e “Geordie Shore”, por kjo nuk ju ka pëlqye fansave të saj.

Të Martën mbasdite, ajo gjeti kohën për pushim dhe relaksim në nji bazen në Liverpool, shkruen Daily Mail.

auto_sex4_11479927136 maxresdefault newsea_2740989a