Tubohen divat e modës, shihni këto foto seksi

Ndonëse janë mbi 40 vjet, ato mbesin divat e pasarelave të modës.

Claudia Schiffer, 47, Naomi Campbell, 47, Helen Christensen, 48, Carla Bruni, 49, dhe Cindy Crawford, 51,u bashkuen në nji sfilatë këtë mbramje për shfaqjen e “Versace”-s, në Javën e Modës në Milano.

 

Tue ju tregue të rejave sesi bahet kjo punë, vajzat e kanë ba xixë sallën tue dhanë nji atmosferë vezulluese me veshjet ngjyrë ari.

Shfaqja ishte hap nga bukuroshja 21 vjeçare, Kendall Jenner dhe motrat Hadid, Bella 20 vjet dhe Gigi 22 vjet.

Gigi Hadid

Bella Hadid

Kendall Jenner

Shperndaje në: