Vazhdon spektakli: “Zogu” i Irina Shayk tranon rrjetin

Gjatë së dielës, bukuroshja ruse Irina shfaqi saktësisht se pse ajo është njishi në sektorin e saj, kur shfaqi format mbresëlanëse, derisa kishte shkue me notue dhe me ba pllazh në liqenin e njohun të Garda’s në Itali.

irina-1 irina2-1 irina20 irina21

Shperndaje në: