Vdes aktori Dragan Nikolic

Aktori i njoftun i Beogradit, Dragan Nikolić, vdiq ne mosjen 73-vjeçare mbas nji smundje te rande.

Ishte nji nga emnat e shquem te skenes ne Beograd dhe ish Jugosllavi. Popullaritet te madh i pat prue roli “Prle” dhe “Tihi” ne serialet  televizive “Otpisani” dhe “Povratak otpisanih”.