Veç Kim Kardashian mundet me luejt tenis me bikini. Tenisi s’ka qenë kurrë ma i nxehtë

Pushimet e Kim Kardashian në Meksikë nuk kanë pasë vetëm relaks.

35-vjeçarja ka kallxue se asht marrë edhe me sport dhe ka publikue disa foto tue luejt tenis me nji mikeshë të saj.

Tenisi nuk ka qenë kurrë kaq i nxehtë.

 

Shperndaje në: