Vera s’ka fund për këtë çikë, ajo po e then rrjetin me fotot e saj super-seksi (foto +18)

E kanë konsiderue si “mbretnesha amerikane e fitnesit”.

Për këtë, Jen Selter, vazhdon me i tregue format e saj n’Instagram.

Duket se kjo verë nuk ka fund për të dhe fotot seksi që ajo vazhdon me i postue.

Shperndaje në: