Vertigo nga çikat cullak maje rrokaqiejve te New York’ut

vajza-nudo-300x230

Fotografja japonez Mar Shirasuna, ka realizue nji set fotografik me disa manekene, të cilat kanë pozue cullak në pikat ma të nalta të ndërtesave të New York’ut, për projektin e quejtun “Bukuroshet dhe New York”.
Veç kqyrni mos po ju merren mend nga naltesia!

Shperndaje në: