VIDEO: Ariana Grande dhe Nicki Minaj publikojnë kangën e re

Arianda Grande dhe Nicki Minaj kane sjelle bashkepunimin e ri te madh.

Ato kane lansue kangen Side To Side, te cilen per here të pare e kane performue ne ngjaren “MTV Video Music Awards 2016”

Shperndaje në: