Video: Arsyeja banale pse shoferja e BMW i shkel biciklistat

Ky asht momenti kur nji drejtuese mjeti në Rusi përplas me kerrin e saj dy biciklista.

Njani prej tyne i kishte nxjerrë gishtin e mesit, nuk dihet për çfarë arsye. Dhe ajo u hakmuer tue i shkele me kerr.