Video: Avioni merr flakë, pasagjerët të shqetësuem për fatin e koferave

Të bërtituna, arratisje dhe pasagjerë, të cilët të frigësuem nuk e kuptojnë se nuk ishte e nevojshme të merrnin bagazhet në dorë, por duhet të largoheshin. Janë këto momentet e para kur avionit, i nisun dje nga India u përfshi nga flakët.

Në momentin që tymi ka pushtue kabinën, ishin stjuardesat, të cilat kanë bindë pasagjerët të lanë bagazhet dhe të dalin përmes shkallëve të emergjencës.

Video ka ba xhiron e botës.