Video: Bebe Rexha i tranon fansat, ju mëson qysh me i tundë të mbasmet

Bebe Rexha tashma asht nji kangëtare me famë botënore, dhe që gjithnji kujdeset me kallxue origjinën e saj shqiptare. Përveçse me muzikë, ajo na ban “krenarë” edhe me të mbasmet e saj. Ajo ka publikue në rrjetin social SnapChat disa video, në cilat shihet tue ba “twerk”.

E shtrime në tokë si dhe në pozicione të tjera në kambë, Bebe ka “tranue” ndjekësit me kcimin e saj. Mirëpo krejt kjo ë kishte nji qëllim. Ajo ka dasht me ju mësue çikave të tjera se qysh të tundin të mbasmet më mënyrën e saj. Për ma tepër kqyreni videon.

https://youtu.be/vpp87wwRTx0