Video: Bebe Rexha, performancë fantastike n’emisonin e Jimmy Fallon

Bebe Rexha rikthehet te Jimmy Fallon.

Bebe Rexha ka performue kangën e saj ma të re me Martin Garrix në emisionin ma të kqyrun amerikan, ‘The Tonight Show Starrin Jimmy Fallon’.

Kangëtarja me sukses ka knue ‘live’ kangën ‘In the name of love’, edhe pse shumë e lodhun nga udhëtimet dhe performancat e shumta nëpër botë.

Jimmy Fallon ka prezentue kangëtaren tue e lavdue e tue kallxue se albumi i saj debutues vjen këtë vjeshtë.

Shperndaje në: