Video: Beyonce kcen si e ‘çmendun’ në mbi 10 metra naltësi

Bey dhe Jay Z po shijojnë disa ditë pushime brigjet e Sardegna, nga ku kangëtarja ka dhanë nji shfaqje të veçantë.

Beyonce ka kcy nga kati i sipërm i jahtit drejt e në ujë, në nji naltesi që në ma të paktën asht 10 metra.

Mos ndoshta këtë herë ylli i muzikës pop ishte frymëzue nga Lojnat Olimpike.

0817-launch-beyonce-yacht-diving-3-1

Shperndaje në: