Video: Dua Lipa performon për emisionin e famshëm botnor

Kangëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa, ka qenë pjesë e emisionit të njohun “Tonight Show”, i cili prezentohet nga nji ndër prezentuesit ma të fuqishëm në botë, Jimmy Fallon.

Dua, autorja e disa hiteve me famë ndërkombëtare ka performue kangën e saj të fundit ‘Hotter Than Hel’.

Emisioni në fjalë asht nji nga spektaklet ma të ndjekuna në SHBA dhe transmetohet në televizionin nacional NBC.

Për ma tepër ju ftojmë të shijoni performancën e saj.

Shperndaje në: