Video ekskluzive: Komplet përleshja në mes të reperave dje në Prishtinë

Detaje të reja dalin në lidhje me sherrin e ditës së djeshme në Prishtinë. Nji video e filmueme nga nji kand tjetër nga nji dëshmitar, kallxon se si Noizy grushton dhe hedh në tokë personin që qëlloi me armë.

 

Shperndaje në: