Video: Gjarpni kafshon modelen në gjoks dhe mandej ngordh, keni me u habitë pse!

Pamjet e maposhtme kallxojnë momentin kur nië modele kafshohet në gjoks nga nji gjarpën, ndërsa ishte tue luejt me të.

Video kur gjarpni sulmon modelen izraelite Orit Fox ka kohë që asht publikue, por asht rikthye përsëri në rrjetet sociale tue u ba virale.

Simbas The Mirror, gjarpni ngordhi mandej për shkak të helmimit nga silikoni.

Shperndaje në: