Video: Imami kapet mat tue ba seks me të dashunën në xhami!

Nji ngjarje e pazakontë ka ndodhë në Marok, ku imami i xhamisë asht kapë tue krye marrëdhanie seksuale me të dashunën e tij mbrenda ambienteve të xhamisë.

Ngjarja ka ndodhë në qytetin Fez dhe mediat lokale raportojnë se nuk bahet fjalë për nji incident, por njerëzit kërkonin ta nxinin në befasi imamin.

Bashkëshorti i grues që po tradhtonte burrin me imamin e xhamisë, ishte punonjës i xhamisë.

Në video ndëgjohen besimtarët tue thirrë: “Kjo asht shtëpia e Zotit” dhe mandej lëshojnë nji lumë fyemjesh në drejtim të imamit dhe grues.

Shperndaje në: