Video: Interesante, Rita Ora kallxon se kur ka nis me knue

Rita Ora, e kandshme si gjithmonë, ka shkëlqyee në intervistën me Jimmy Fallon. Mbramjen e djeshme në emisionin shumë të ndjekun në Amerikë, ‘The Tonight Show Starring Jimmy Fallon’ ka qenë e ftueme kangëtarja shqiptare me famë botnore, Rita Ora.

Rita ka qenë në pjesën e intervistës, ku ka kallxue shumë për veten e saj, fillimet si kangëtare dhe për performancën në Vatikan.

Kqyrne videon për ma shumë.