Video: Keni me u tranue pse i heq buzët e silikonit kjo prezentuese!

A keni nevojë që të hiqni buzët kur te hani bukë?

Mesa duket disa femna e kanë të nvojshme.

Aktorja dhe prezentuesja ruse Evelina Bledans postoi nji video tue heq buzët e silikonit, që të hante drekë.

Ajo shokoi fansat e saj me këtë video.

Buzët fallco ajo i vendosi për programin e saj “Nji per krejt”.