Video: Keni mujt me ja harrue emnin, por…

Në shumë raste ftyrat publike në botë bajnë që të folet për to.

Por, asht kangëtarja Teyana Teylor, që nuk ka arritë me qenë shumë e përfolun derisa shumë nga njerëzit kanë zbulue linjat e saj trupore.

Teyana mund të quhet qartë njana ndër femnat ma seksi në tanë botën. Linjat e saj trupore janë të definueme dhe të cilat kallxojnë se mund të arrihen edhe pa fitnes.

Shperndaje në: