Video: Kqyreni baletin provokues të Klaudia Pepës, që nxiti polemika të shumta

Të Hanën në skenën e “Dance With Me” performoi edhe balerina e famshme shqiptare e “Amici”, Klaudia Pepa.

Baleti transgresiv dhe puthja e famshme me partnerin e saj, e banë performancën e Klaudias shumë të komentueme në portalet online, por me këtë kcim ajo provokoi edhe polemika të shumta në rrjetet sociale, për shkak se ajo ishte thuejse cullak.

Shperndaje në: