Video: Ky rrefim për Trump ka me ju shokue!

Ajo asht Jessica Leeds, nga New Yorku, tashma 74 vjet nga Manhatan, tregon se si Trump i ka prek gjoksin dhe ka ba përpjekje me ja futë dorën nën fund.

Isha ungjë ngjitun me Trump në nji kabinë të klasit të parë të nji fluturim për në New Jork, kur ai zgjati duert dhe filloi të prekte, në atë kohë 38 vjet.

“Trumpi ishte si nji oktapod, duart e tij më futeshin kudo. Ishte nji sulm seksual” ka thanë Leeds.

Por Jessica Leeds nuk asht e vetmja e cila e ka akuzue Trump për sulme seksuale.

Gazeta “New York Times” ka publikue edhe rastin e nji grueje tjetër, Rachel Crooks nga Ohajo, e cila ka thanë se e ka puthë në buzë perkundër deshirës, në kompleksin Trump Towers në New York, në vitin 2005.

 

Shperndaje në: