Video: Make-up artistja shqiptare përkujdeset pët Michael Phelps

Suzana Halili asht nji grimere me origjinë shqiptare që jeton dhe punon në Amerikë.

Ajo asht grimere e shumë artistëve të mëdhaj në Amerikë, ndërsa tash ka arritë me u përkujdes edhe për yllin olimpik Michael Phelps.

Këtë bashkëpunim ajo e ka nda edhe në rrjete sociale tue shkrue se ndjehet e bekueme që ka punue me olimpistin ma të suksesshëm në histori.

Shperndaje në: