Video: Miss Bumbum befason lojtarët, kqyreni çka ban ajo në fushë

Kandidatja për Miss Bumbum, Danny Morais nuk ka durue dhe asht futë në fushë në ndeshjen ndërmjet Gremios dhe Palmeiras.

Ajo fillimisht asht ndalë nga sigurimi i stadiumit, por mandej u ka ikë për të shkue në fushë dhe për të takue lojtarët e Gremios.