Video: Momenti fatal i garave Rally në Rusi, kqyreni çka ndodh

In a second before the crash

Nji burrë ka vdekë dhe nji grue asht në gjendje kritike mbasi nji kerr i garave Rally u përplas me kullën e nji marshalli gjatë garës.

Shoferi, Vyacheslav X humbi kontrollin e kerrit të tij në kthesë dhe u përplas me strukturën metalike gjatë garave të rally Siberia në Omsk të Rusisë.

Vasiliy Ezhov, 55 vjeç vdiq rrugës për në spital, ndërsa kolegia e tij, 34 vjeçarja Natalia Korneeva asht në gjendje kritike. Ndërsa, shoferi nuk u plagos.

Shperndaje në: