Video: Momenti i arrrestimit spektakular të tre personave nga policia n’Shqipni

Tre qytetarët udhëtonin në nji automjet tip Jeep, me targa AA 425 ON dhe dyshohet se kanë qëllue me armë mbasi kanë dalë nga nji vend në Mullet, Shqipni.

Në momentin e ndalimit nga policia, këta qytetarë kanë kundërshtue punonjësit e policisë dhe menjiherë kanë hedhë jashtë në tokë nji armë zjarri pistoletë tip TT.

Shperndaje në: