Video: Publikohen pamjet e grabitjes së Kim Kardashian në Paris

Mediat në Francë kanë publikue pamjet e kamerave të sigurisë, që tregojnë pesë hajnat që i morën bizhuteritë disa miliona euro të Kim Kardashian.

Ngjarja ka ndodhë më 3 Tetor, ndërsa kamerat e sigurisë së nji biznisi aty pranë kanë filmue momentin, kur hajnat i afrohen hotelit.

Ata doken të veshun me të bardha dhe të zeza. Policia asht ende tue e hetue rastin në fjalë.