Video: Publikohet traileri i filmit ma të pritun të vitit!

‘Passengers’ ka me na dërgue jashtë kësaj bote me Jennifer Lawrence dhe Chris Pratt.

Dyshja ma e suksesshme e filmave në kohët e fundit, janë ba bashkë për me sjell nji film ma ndryshe.

Jennifer Lawrence dhe Chris Pratt shkojnë në nji mision në t’ardhmen, por lajmi i mirë asht se ata bijnë në dashni në historinë fanta/shkencë që ka me tregue filmi.

‘Pasengers’ ka me dalë më 25 Dhetor të këtij viti.

 

Shperndaje në: