Video: Qe qysh e tranoi Enca fansin e vet në skenë!

Enca Haxhia e ka pasë nji koncert mbramjen e djeshme në Shkodër, ku ka krijue nji atmosferë të kandshme.

Nji djal, i cili duket adoleshent, nuk i ka rezistue Encës dhe asht ngjit në skenë.

Enca i asht afrue dhe e ja ka heq blluzën dhe mandej  ka ba lëvizje provokuese, tue u fërkue te organi i tij gjenital.

Por, i riu shkodran nuk asht mjaftue me kaq, në fund ai e ka puth dhe përqafue kangëtaren dhe mandej ka zhdryp nga skena, ndërsa Enca ka vijue koncertin nën brohorimat e fansave të saj.

 

Shperndaje në: