Video: A e keni pa qysh prezentueses i del cica live në TV (+18)

Ajo asht ba e famshme në mbanë Italinë falë cicave

Por këtë herë, Marika Fruscio rrezikoi shumë, mbasi aksidentalisht gjoksi i saj u ekspozue live në TV.

Prezentuesja e Channel 7 Gold e kuptoi dhe nxitoi me u mbulue.

 

3-prezent

 

5-prezent

 

 

Shperndaje në: