Video: Shqiptari mahnit Gjermaninë me zanin e tij. Mos e huq!

Ai quhet Shpresim Ahmeti dhe asht student shqiptar në Gjermani.

Mbramjen e djeshme, i riu ka dalë në skenën e shfaqjes së tretë të sezonit të gjashtë të “The Voice of Germany” dhe ka mahnitë jurinë e publikun me zanin e tij.

Talenti i 18 vjeçarit ka marrë vëmendjen e mediave gjermane që kanë shkrue për “zanin e tij brilant”.

Shperndaje në: