Video/Foto: Klipi i serbes superseksi Stanija ‘len pa frymë’ Ballkanin (+18)

Starleta serbe, Stanija Dobrijevic, e lindun në Kroaci, ka xhirue spotin e kangës së saj, i cili dominohet nga skena të papame seksuale.

Kjo duket të jetë edhe arsyeja se përse spoti i serbes së njohun për përmasat e mëdha të gjoksit dhe vitheve, u ba hit në hapësinat ballkanike dhe shtetet që dalin nga ish-Jugosllavia.

Vetëm mbrenda 24 orëve spoti i saj mori mbi gjysë milioni klikime, si dhe hyni në top 5 videot ma të shikueme në “You Tube” në Kroaci, Serbi, Bosnje dhe Hercegovinë.

 

2-spoti

 

3-spoti

 

4-spoti