Videoklipi ma i nxetë i vitit vjen me dy nana superseksi

Kangëtarja Fergie ka publikue ate që asht cilësue si videoklipi ma i nxetë i vitit.

Në hitin “MILF” të kangëtares 41-vjeçare, shfaqen edhe dy nana të nxeta, Kim Kardashian dhe Chrissy Teigen.

 

2-milf

 

3-milf

 

4-milf

 

5-milf

Shperndaje në: