Videoklipi që cilësoshet si ma i nxehti i vitit (+18)

Kangëtarja Fergie ka publikue ate që asht cilësue si videoklipi ma i nxehtë i vitit.

Në hitin “MILF” të kangëtares 41-vjeçare, shfaqen edhe dy nana të nxeta, Kim Kardashian dhe Chrissy Teigen.

Shperndaje në: