Vildane Zeneli, kallxon shumë… (foto +16)

Ajo asht shque gjithnji për format e saj bombastike dhe diçka të tillë e ka kallxue edhe përmes kësaj foto.

Modelja me origjinë shqiptare, Vildane Zeneli, nuk heziton me publikue foto tue ekspozue pjesët e saj intime.

vildanee01-1