Vildanja ju len pa fjalë: Ekspozon gjoksin shpërthyes

Modelja Vildane Zeneli din qysh me tërheqë vëmendjen. Ajo asht nji ndër femnat ma aktive në Instagram që poston foto provokuese dhe seksi.

Të tilla janë edhe dy foto e fundit që Vildanja ka nda me fansat e saj, ku bie në sy gjoksi i saj shpërthyes.

E veshun me bikini, padyshim që ajo ka tërheqë edhe vëmendjen e pushuesve në pllazh.

lk_1470303459-2340518

olioio_1470303455-1134333

Shperndaje në: