Virgjnesha 40-vjeçare lajmëron në billboard: Due me ba njiherë para se me vdekë

Nji virgjneshë 40-vjeçare u detyrue me nxjerrë nji lajmërim në nji billboard gjigand, tue kërkue nji mashkull për seks.

Por, policia në Tajlandë e hoqi lajmërimin.

Aktorja Aranya ‘Pui’ Pathumthong mori me qira nji billboard gjigand në kryeqytetin e Tajlandës, Bangkok, për me kërkue nji partner.

“Unë të due ty,” thuhej në poster.

“40 vjeç dhe e virgjër. Po kërkoj për nji mashkull. Ta baj njiherë para se të vdes”.