Vjedhet Instagrami i Selena Gomez, publikohen fotot cullak të Bieber (pamje +18)

Llogaria e Selena Gomezit në Instagram asht sulmue të Hanën dhe në të asht postue nji fotografi, në të cilën shihej i deshun ish i dashtuni i kangëtares, Justin Bieber.

25-vjeçarja asht personi ma i ndjekun në rrjetin social Instagram me 125 milionë ndjekës, prandaj shumë njerëz me siguri e kanë pa postimin para se ai shpejtë të fshihej.