Vjen edhe libri për Nanë Terezën, qe prej kujt!

Në ambientet e Teatrit Kombëtar sot do të përurohet libri për Nanën Terezën.

Në nji njoftim për media, bahet e ditun se autori Abdullah Zeneli ka me përurue dramën “Nëna lutet për ne”.

Përurimi i këtij libri ka me u ba n’ambientet e Teatrit Kombëtar, tue fillue nga ora 18:00.

 

“Në përurim kanë me folë : Anton Nikë Berisha, Elvi Sidheri dhe Frrok Kristaj.
Aktorja Safete Rogova ka me deklamue pjesë nga drama”, thuhet në njoftim.
Shperndaje në: