Vjen Irina superseksi, asht për Ronaldon apo Messi’n! (foto +18)

Iryna Ivanova vjen nga Rusia. Ajo asht modele e njoftun në këtë vend nderkohë që asht edhe tifoze e flaktë e futbollit.

Iryna ka realizue disa fotografi interesante dedikue për Lionel Messit dhe Ronaldos.

Ende nuk e ka ba të ditun se cilin lojtar e pëlqen ma shumë.

Iryna në këtë mënyrë ka nisë që me tërheq vëmendjen e tifozëve për Kampionatin Botnor që ka me zhvillue në Rusi më 2018.

 

messi-ronaldo

 

2-irina

 

3-irinaa

 

4-irina

 

Shperndaje në: